Γιορτές - ΠαρελάσειςΕκδηλώσειςΣημαντικάΤελευταίαΦωτογραφικό Υλικό

Σχολική Γιορτή για την 25η Μαρτίου – Φωτογραφικό Υλικό

Περίληψη

Ακολουθεί φωτογραφικό υλικό από την Σχολική γιορτή που πραγματοποιήθηκε από τους μαθητές της Ε' Τάξης του σχολείου μας στα πλαίσια του εορτασμού της επετείου της 25ης Μαρτίου του 1821. Υπεύθυνες δασκάλες : Σπανού Στέλλα - Νικολαΐδου Ανδρονίκη.  Μουσική επιμέλεια : Καμπάνης Σαμαράς, εκπαιδευτικός Μουσικής του σχολείου μας , μαζί με την χορωδία του σχολείου.

Ακολουθεί φωτογραφικό υλικό από την Σχολική γιορτή που πραγματοποιήθηκε από τους μαθητές της Ε’ Τάξης του σχολείου μας στα πλαίσια του εορτασμού της επετείου της 25ης Μαρτίου του 1821. Υπεύθυνες δασκάλες : Σπανού Στέλλα – Νικολαΐδου Ανδρονίκη.  Μουσική επιμέλεια : Καμπάνης Σαμαράς, εκπαιδευτικός Μουσικής του σχολείου μας , μαζί με την χορωδία του σχολείου.